Науково-дослідницькі роботи МАН

Сделать с Collage Online

      


   

        


Науково-дослідницька робота на тему: 

"ФОРМУВАННЯ МОТИВАЦІЙНОЇ СПРЯМОВАНОСТІ УЧНІВ ЗАСОБАМИ СТВОРЕННЯ ОНЛАЙНОВИХ ЗАВДАНЬ З МАТЕМАТИКИ"



Розвиток сучасного суспільства, його глобальна інформатизація і трансформація, зміна форм господарювання, впровадження сучасних інтенсивних методів виробництва потребують розробки принципово нових і адекватних часу підходів до підготовки майбутнього фахівця, починаючи ще з шкільного віку. Такі підходи тісно пов’язані з інформаційно-комунікаційними технологіями, які – з одного боку, є потужним інструментом для отримання найрізноманітнішої інформації, з іншого – ефективним засобом підвищення інтересу до навчання, а також мотивації, візуалізації, науковості тощо. Тому їх треба активно використовувати у навчальному процесі. Одним із предметів, де найбільш виправдано використання комп’ютера - математика.

Детальніше...


Науково-дослідницька робота на тему:
"ГРАФІЧНИЙ МЕТОД РОЗВ’ЯЗУВАННЯ РІВНЯНЬ З ПАРАМЕТРАМИ"

Завдання пов'язані з розв'язуванням рівнянь з параметрами, часто трапляються на шкільних олімпіадах різних рівнів, на різноманітних конкурсах. Також слід відмітити, що результати зовнішнього оцінювання показали, що труднощі викликали в учнів саме рівняння з параметрами та їх розв'язування. Графічний метод розв'язування рівнянь з параметрами допоможе поглибити знання учнів з теми та удосконалити їх.                                                                                                                                                      Детальніше...                  

                                       

Науково-дослідницька робота на тему: 

"АЛГЕБРАЇЧНІ РІВНЯННЯ ВИЩИХ СТЕПЕНІВ
                                          ТА МЕТОДИ ЇХ РОЗВ’ЯЗУВАННЯ"
     
                                                                       

   Алгебраїчні рівняння першoгo cтепеня з oдним невідoмим рoз’язували вже в Cтарoдавньoму Єгипті та Вавілoні. За дoпoмoгoю cкладених таблиць вавілoнcькі пиcці рoзв’язували деякі рівняння третьoгo cтепеня, наприклад, y3 +y = a. Кoриcтуючиcь геoметричними метoдами, математики Cередньoвіччя дocліджували кубічні рівняння, але їм не вдалocя вивеcти фoрмулу для їх рoзв’язку. Першим значним відкриттям західнoєврoпейcькoї математики - cамoучки Н. Тартальї булo oтримання в XVI cт. фoрмули для рoзв’язування кубічнoгo рівняння. Розвиток методів розв’язування рівнянь, починаючи з народження математики як науки, тривалий час був основним методом вивчення алгебри. Звичний нам запис рівняння записували ще в ХVІ столітті; традиція позначати невідомі останніми літерами алфавіту x, y, z, …, а відомі величини ( параметри) – першими a, b, c, … заснована французьським вченим Р. Декартом.Алгебраїчні рівняння виникають у результаті математичного моделювання багатьох ситуацій. Їх теорія спочатку розвивалась в лоні евклідової геометрії і теорії чисел. Рівняння – одне із найважливіших понять математики. В більшості практичних і наукових задач, де яку-небудь величину не можна безпосередньо виміряти чи обчислити за готовою формулою, складають співвідношення ( або кілька співвідношень ), яким воно задовольняє. Так одержують рівняння ( або систему рівнянь ) для визначення невідомої величини.

Науково-дослідницька робота на тему: 

"РІВНЯННЯ З ОДНІЄЮ ЗМІННОЮ"

Рівняння – це одне з найважливіших понять не тільки математики, а й багатьох прикладних наук та найзручніша математична модель та  найкращий засіб для розв’язування найважчих задач

Науково-дослідницька робота на тему: 

"КОМП’ЮТЕРНІ ВІРУСИ 

ТА ШЛЯХИ БОРОТЬБИ З НИМИ"




 Життя сучасної людини неможливо уявити без оперативного зберігання об'ємної інформації та доступу до неї. Але людина не може впоратися зі швидким потоком інформації, найбільш ємним сховищем якої є комп’ютер. А  разом з тим, комп'ютер породив іншу проблему - проблему надійності, захищеності, тривалого зберігання інформації. І винуватцем всього став комп'ютерний вірус. За допомогою комп'ютерних вірусів зловмисники зламують мережі, грабують банки, крадуть інтелектуальну власність. Програми вірусів, що самовідтворюються перешкоджають нормальній роботі комп'ютера, завдають шкоди інформації, яка зберігається в ньому і, незважаючи на прийняті в багатьох країнах закони про боротьбу з комп'ютерними злочинами і розробку спеціальних програмних засобів захисту від вірусів, кількість нових програмних вірусів постійно росте. Це вимагає від користувача знань про природу вірусів, способи зараження і методи практичного захисту від них.

Немає коментарів:

Дописати коментар